11249. 382. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Bavaria zöld, arany virágmintás porcelán csésze, és kistányér, matricás, jelzett, kopott, d: 19,5 cm és 10,5x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert