11250. 382. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Bavaria kétszemélyes porcelán reggeliző készlet, csészék aljakkal és tányérokkal. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm, d: 15,5 cm, 19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert