Reisz Lajos (?-?): Őszi napsütés. Olaj, vászon jelzett. Hátoldalán kissé töredékes címkén feliratozott. Fa keretben. 50x60 cm. Jobb alsó sarkában apró felületi sérüléssel. A szombathelyi festő munkái ritkán bukkannak fel a magyar műkereskedelemben!