Reiner László (?-?): Biai táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent (h... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/382/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Reiner-Laszlo-Biai-taj-Akvarell-papir-Jelezve-jobbra-lent-halvanyan-paszpartu-alta~II2274006
2274006
10258
382
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Reiner László (?-?): Biai táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent (halványan, paszpartu által kissé takarva). Üvegezett fa keretben. 21,5x29,5 cm
: pelikán_kristóf