15048.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap, tulajdonosi névbejegyzéssel.