15049.
382. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.