1930 A M. Kir. Cssendőrség zsebkönyve. XXXVIII. évf. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., 1930, Csendőrségi Lapok, 360 p. Kiadói aranyozott kopott egészvászon-kötés, hiányzó hátsó borítóval.