Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 25

Sárközi Sándor: Légvédelmi tüzér krónika 1949-1999. Megjelent a Honvéd Bem Légvédelmi Tüzértiszti Iskola megalakulásának 50. évfordulója alkamából. Bp., 2000, k.n.. 69p .Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával és törésnyommal, 54.-56. oldalon ceruzás jelölésekkel. Ritka!
16570.

Rufpreis:
1 800 HUF
Balogh György: Újoncállítás Heves megyében a francia háborúktól 1847-ig. Tanulmányok Heves megye történetéből 7. Eger, 1983, Heves Megyei Levéltár. 68p. Kiadói papírkötés.
16571.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sárközi Sándor: Veszprém Honvéd helyőrség története. Bp., 1998, Honvéd kiadó. 55p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával és törésnyommal, több tollas jelölésekkel a szövegben.
16572.

Rufpreis:
1 000 HUF
1930 A M. Kir. Cssendőrség zsebkönyve. XXXVIII. évf. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., 1930, Csendőrségi Lapok, 360 p. Kiadói aranyozott kopott egészvászon-kötés, hiányzó hátsó borítóval.
16573.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gohlke, W. : Die blanken Waffen und die Schutzwaffen, ihre Entwicklung von der Zeit der Landsknechte bis zur Gegenwart mit besonderer Berücksichtigung der Waffen in Deutschland, Österreich-Ungarn und Frankreich. Berlin-Leipzig, 1912., G. J. Göschensche Verlagshandlung, 2+135 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
16574.

Gohlke, W. : Die blanken Waffen und die Schutzwaffen, ihre Entwicklung von der Zeit der Landsknechte bis zur Gegenwart mit besonderer Berücksichtigung der Waffen in Deutschland, Österreich-Ungarn und Frankreich. Berlin-Leipzig, 1912., G. J. Göschen'sche Verlagshandlung, 2+135 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
1 600 HUF
16575.

Rufpreis:
1 400 HUF
16576.

Rufpreis:
1 200 HUF
16577.

Rufpreis:
1 000 HUF
Winkler Gusztáv: Az európai kultúrkör hadművészete a kezdetektől a magyar honfoglalásig. Szerk. Takács Edit. hn. 1993. Sygnatura kft. Papírkötésű
16578.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Földes Jenő: Hadifogoly karrier. Bp,1930, a szerző kiadása. Papírkötés, 155 oldal. Kissé foltos állapotban, laza kötéssel.
16579.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tóth Endre-Nagy Kálmán: Szent György, a lovasság védőszentje. Bp., 1992, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ.; Négyesi László: Szent István, a katona. Bp., 1999, Honvéd. Kiadói papírkötésekben.
16580.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fejes Sándor: A magyar királyi 7. honvéd huszárezred története a dokumentumok tükrében. 1874-1920. Huszárok Pápán. Pápa, 2000, Pápai Huszáregyesület. Kiadói papírkötés.
16581.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF