Beron Gyula (1885-1971): Domboldal. Színezett rézkarc, papír. Lap alján Képzőművészeti Alap Lektorátus Osztálya bélyegzővel, mely szerint 200 példányban sokszorosításra elfogadva. Lap széle kissé sérült. 30x23 cm