BH jelzéssel: Cím nélkül. Akvarell, vegyes technika. Jelzett. Üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/BH-jelzessel-Cim-nelkul-Akvarell-vegyes-technika-Jelzett-Uvegezett-keretben-hatuljan-a-~II2216517
2216517
10037
381
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: BH jelzéssel: Cím nélkül. Akvarell, vegyes technika. Jelzett. Üvegezett keretben, hátulján a művész francia nyelvű ajándékozási soraival 49x68 cm
: scanner