Ifj. Guti József Soma (1946-): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett. Üve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Ifj-Guti-Jozsef-Soma-1946-Tanulmany-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-Hato~II2253657
2253657
10103
380
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Ifj. Guti József Soma (1946-): Tanulmány. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. 19,5x10,5 cm
: kozár_edit