24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Halasi Horváth István (1904-1994): Novemberi hó, Budapest, 1943. Vegyes technika, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm