Giovanni Rudolf-Szathmáry Géza: Gyógynövények. Bp.,1961, Mezőgazdasági... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~500009/Giovanni-Rudolf-Szathmary-Geza-Gyogynovenyek-Bp-1961-Mezogazdasagi-Masodik-javitott-C3~II2222980
2222980
17151
380
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Giovanni Rudolf-Szathmáry Géza: Gyógynövények. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés.
: kozár_edit