Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 53

Dr. Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. Bp., 1909, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17126.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
17127.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17128.

Rufpreis:
8 000 HUF
17129.

Rufpreis:
8 000 HUF
Határozó kézikönyv tétel, 7 db: David Carter: A világ lepkéi. Bp., 1994. Pnaem.; Colin Harrison, Alan Greensmith: A világ madarai. Bp., 1994, Magyar Könyvklub.; Chris Pellant: Kőzetek és ásványok. Bp., 2008, Taramix.; Michael Lohmann: Bogarak, szitakötők, pókok és más ízeltlábúak. Bp., 1997, Panemex.; S. Peter Dance: Csigák és kagylók. Bp., 1994, Panem.; Ian Ridpath: Bolygók és csillagok. Bp., 1999, Panemex.; Christopher Grey-Wilson: Vadvirágok. Bp., 1996, Panem.
17130.

Rufpreis:
6 000 HUF
17131.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák. Népszerű tárcaközlemények fiataloknak és öregeknek. Bp.,[1924],Légrády, 191 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, a hátsó szennylap részben a kötéstáblához ragadt, az utolsó lap kissé sérült. A szerző, Dr. Lasz Samu (1859-1930) geográfus, földrajzi író által Greszler Jenő m. kir. vallás és közoktatásügyi minisztérium miniszteri tanácsosa részére.
17132.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17133.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Josephus Verner: Metaphysica, seu gnoseologia. Pestini, 1835, J. M. Trattner - Károlyianis. Latin nyelven, kopottas félbőr kötésben.
17134.

Rufpreis:
3 000 HUF
17135.

Rufpreis:
2 400 HUF
17136.

Rufpreis:
4 000 HUF
17137.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF