17137.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Az édesvizek élete. Ford. Entz Margit. Az eredetivel összehasonlította és a magyar viszonyoknak megfelelően kiegészítette Entz Géza. Bp. 1904. K. M. Természettudományi Társ. XXV, 588 l. 12 t. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.