11224. 379. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF
0 HUF
Porcelán kulacs népies-absztrakt díszítéssel, fa dugóval, porcelán sapkával, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert