11225. 379. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
A Diótörő zenéjét játszó porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, m: 3,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert