Püspöky István (1950-2018): Madár. Rézkarc, papír, jelzett és datált (... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Puspoky-Istvan-1950-2018-Madar-Rezkarc-papir-jelzett-es-datalt-1978-karacsonyan-Pu~II2228398
2228398
10378
379
Beschreibung: Püspöky István (1950-2018): Madár. Rézkarc, papír, jelzett és datált (1978 karácsonyán Püspöky). Autográf ajándékozási sorokkal. Paszpartuban. 22x17 cm
: kh