10377. 379. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Püspöky István (1950-2018). Árgyélus mesék. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (15/20), üvegezett fa keretben, 24,5x29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit