Bernáth Aurél jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, sérült. 48x31 cm. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bernath-Aurel-jelzessel-Viragok-Akvarell-papir-serult-48x31-cm~II2224532
2224532
10037
379
Beschreibung: Bernáth Aurél jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, sérült. 48x31 cm.
: kozár_edit