Bereczk K. jelzéssel: Virágok közt. Akvarell, papír. Díszes, sérült üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bereczk-K-jelzessel-Viragok-kozt-Akvarell-papir-Diszes-serult-uvegezett-keretben-40C397~II2221257
2221257
10038
379
Beschreibung: Bereczk K. jelzéssel: Virágok közt. Akvarell, papír. Díszes, sérült üvegezett keretben, 40×50 cm
: kozár_edit