1904 Bölcseleti folyóirat. Szerk.: Dr. Kiss János. XIX. évf. Bp., 1904, az Athenaeum R.-Társulat nyomása. Félvászon kötésben, kissé kopott állapotban, tulajdonosi névjegyzékkel.