Bücher: Religion

Zahl der Lose: 76

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krestanská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...Hozzákötve: Pisne nábozné které cyrkew ewangelická na Sarwassi, pri poswecowánj smého w nowe wystaweného chrámu, w nedeli. [Egybekötve.] Banské Bistricy-Pesstu, 1802-1788, Jana Sstephány-Jána Tamásse Trattnera z Petrosa, 4 sztl. lev. +8 (Pisne nábozné které cyrkew ewangelická)+1148 p.+ 37 sztl. lev. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy lapon javítással, az elülső szennylapon hiánnyal.
17332.

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...Hozzákötve: Pisne nábozné které cyrkew ewangelická na Sarwassi, pri poswecowánj smého w nowe wystaweného chrámu, w nedeli. [Egybekötve.] Banské Bistricy-Pesstu, 1802-1788, Jana Sstephány-Jána Tamásse Trattnera z Petrosa, 4 sztl. lev. +8 (Pisne nábozné které cyrkew ewangelická)+1148 p.+ 37 sztl. lev. Szlovák nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy lapon javítással, az elülső szennylapon hiánnyal.

Rufpreis:
5 000 HUF
Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás. Kísérőtanulmánnyal. Bp., 1991, Helikon. Kiadói egészműbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, fém kapoccsal, és kiadói papírkötés, kiadói bársonykötésű díszdobozban.
17333.

Rufpreis:
5 000 HUF
Missale. Az Országos Széchenyi Könyvtár Cod. Lat. 221. jelzetű úti misekönyvének hasonmása. Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával. Békéscsaba, 1989, Helikon. Rézkapcsos fa dobozban., kiadói védő papírmappában. Szép állapotban.
17334.

Rufpreis:
2 000 HUF
17335.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Beköszöntő beszéd. Sárospatak, 1840, Nádaskay András. Papír borításban, kis szakadással.
17336.

Rufpreis:
3 000 HUF
17337.

Rufpreis:
3 000 HUF
A nem-keresztény népek hite, istentisztelete, hagyományai és szertartásai. Összeáll.: Erhardt Viktor. Esztergom, 1904, Buzárovits Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, egy részben kijáró lappal, laza fűzéssel.
17338.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Komesz Mátyás: Tudja már, hogy kicsoda Isten?. Debrecen, é.n., Omega. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötés.
17339.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mindszenty breviárium. A bíboros hercegprímás megnyilatkozásaival. H.n., 1998, Magyarok Mindszenty Mozgalma. III. bővített kiadás. Kiadói papírkötés. + Kártyanaptár Mindszenty arcképével, 1999
17340.

Rufpreis:
1 200 HUF
17341.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Eszterházy Károly emlékkönyv. Eger, 1999., Érseki Gyűjteményi Központ. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
17342.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Floris Gabriel: Találd meg a boldogságod. Homokkomárom, 2000, Nyolc Boldogság Katolikus Közösség. Képregény. Kiadói papírkötés.
17343.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF