17099.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Dr. Herczegh Sándorné - Dr. Leisen Erzsébet: Paprika a konyhában I. rész. Bp., é.n. Gergely István. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, gyűrött állapotban.