Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 50

Németh Márton: Ampelográfiai album. Alany-, direkt termő és csemegeszőlő-fajták. Bp., 1975, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17093.

Rufpreis:
6 000 HUF
Wagner János: Magyarország gyomnövényei. Írta és a színes táblákat festette - -. Kiadja Darányi Ignác m. kir. földmívelésügyi miniszter. Bp., 1908., Pallas Rt., 384 p.+12 t. Szövegközti fekete-fehér képekkel, színes képtáblákkal gazdagon illusztrált. Átkötött modern műbőr-kötésben, javított, kissé hiányos címlappal, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17094.

Rufpreis:
3 000 HUF
17095.

Rufpreis:
1 800 HUF
17096.

Rufpreis:
3 000 HUF
Cserey Adolf: Gombaisme. Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 121/123.. Pozsony-Bp., 1902, Stampfel Károly,(Wigand F. K.-ny.), 126+2 p.+XVI t. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzőkkel.
17097.

Rufpreis:
2 400 HUF
11
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,1948, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 528 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17098.

Rufpreis:
2 400 HUF
17099.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kapitán Mária: 50 ebéd. Felelet: Mit főzzek? kérdésre. Bp.,1937, szerzői kiadás, 68 p. V. kiadás. Papírkötésben, kopottas állapotban, a borító sérült, foltos ragasztott.
17100.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Kovács Józsefné: Tejes ételek könyve. Bp., 1929, Országos Tejpropaganda Bizottság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, foltos.
17101.

Rufpreis:
1 600 HUF
20
17102.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1910-1945 5 db gyümölcstermesztéssel kapcsolatos kiadvány, füzet.
17103.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Második átdolgozott kiadás. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, bejegyzéssel.
17104.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF