17534.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Verne Gyula: Servadac Hector. [Bp., é.n., Frankli], 330+6 p.Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal, kissé foltos lapélekkel.