Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 326

[Pápai Páriz Ferenc-Bod Péter]: Franciscus Páriz Pápai - Petri Bod: Dictionarium Latino-Hungaricum.; Hozzákötve: Dictionarium Hungaricum-Latino. Cibinii(Nagyszeben),1782,Samuelis Sárdi-Martin Hochmeister. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17447.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford.: Vértesi Arnold. Bp., én.,Franlin,237+3;271+4 p.Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17448.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kriza János: Vadrózsák I-III. kötet. Székely népköltési gyűjtemény. Viski Károly bevezető tanulmányával. Bp.,1943, Bibliotheca, XX+195+175+215 p. Kiadói papírkötésben, részben felvágatlan
17449.

Rufpreis:
5 000 HUF
Eötvös Károly munkái 9 kötet a sorozatból, benne Deák Ferenc I-II: Bp., 1901-1905, Révai. Kiadói aranyozott, szecessziós-egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, kisebb kopásokkal
17450.

Rufpreis:
5 000 HUF
Új idők lexikona. 1-10. köt. Nem teljes. Bp., 1936-1938, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, egy kötet papírborítójának a gerincén kis hiány, egy-két kötet papírborítóján kis szakadás, kis folt, tulajdonosi névbejegyzésekkel, dátumozásokkal. Rendkívül szép, megkímélt állapotban.
17451.

Rufpreis:
6 000 HUF
17452.

Rufpreis:
3 000 HUF
17453.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
6 db Ady Endrével kapcsolatos kiadvány - Ady Endre: A halottak élén; Ady Endre élete és munkái, Ady költői stilisztikája, Ady értékelése, Nietzsche és Ady, Akkor a hársak épp szerettek. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17454.

Rufpreis:
5 000 HUF
Verne Gyula: Hatteras kapitány kalandjai. Bp., 1899, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben.
17455.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Harmadik kiadás. Bp., 1896, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben.
17456.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
15
Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Egy hírlaptudósító jegyzetkönyve. Fordította: Huszár Imre. Második kiadás. Bp., 1909, Franklin. Kiadói félvászon kötésben.
17457.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
16
Verne Gyula: Fekete indiák. Fordította: Varga Ottó. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17458.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF