Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/379/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000019/Verne-Gyula-Grant-kapitany-gyermekei-I-II-kot-Egy-kotetben-Ford-Vertesi-Arnold-Bp-e~II2223737
2223737
17448
379
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford.: Vértesi Arnold. Bp., én.,Franlin,237+3;271+4 p.Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.
: scanner