17523.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Kner Izidor: Eszmék és viaskodások. Gyoma, 1906., Kner Izidor, 6+408 p. Kiadói szecessziós aranyozott,festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval.