Herczeg Ferenc: A Gyurkovics-fiúk. Bp, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás X. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel.