17450.
379. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Eötvös Károly munkái 9 kötet a sorozatból, benne Deák Ferenc I-II: Bp., 1901-1905, Révai. Kiadói aranyozott, szecessziós-egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, kisebb kopásokkal