Antik

Zahl der Lose: 30

Ezüst(Ag) rátétes fényképtartó képkeret, jelzett, belső méret: 4,5×3 cm, külső méret: 6,5×5 cm
11309.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ezüst(Ag) rátétes fényképtartó képkeret, jelzett, belső méret: 6×4 cm, külső méret: 8,5×6 cm
11310.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ezüst(Ag) rátétes fényképtartó képkeret, jelzett, belső méret: 9×6 cm, külső méret: 13×10 cm
11311.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
11312.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
11313.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Hímzet mise stóla 90 cm
11314.

Hímzet mise stóla 90 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
20
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figuráls díszítéssel a fedelén, jelzett, kopott, alján rozsdafoltokkal, 9×18×2,5 cm
11315.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
11316.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
11317.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Stanley London jelzésű, professzionális tájoló rézből. Eredetivel megegyező replika. Összecsukató, tükrös, több funkciós. Réz. Szép állapotban / Copper compass. 8x7 cm
11318.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Szőlő motívumos tálca, formába préselt, maratott, karcolásokkal, 35,5×24 cm
11319.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dekoratív narancssárga üvegtál, apró kopásokkal, d: 31 cm
11320.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: