11315. 378. Gelaufene Fernauktion Antik
5 000 HUF
0 HUF
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figuráls díszítéssel a fedelén, jelzett, kopott, alján rozsdafoltokkal, 9×18×2,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert