Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Német nyelvű kiadás Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egésvászon mappában. Számozott példány (80 sz.)