10416. 378. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
26 000 HUF
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Tereske, Nógrád megye, 1947 (Interieur). Tempera, karton, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Díszes, kissé sérült üvegezett keretben, 27,5×38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner