Orosz István (1941-1999): Vitorlás. Olaj, karton, keretben, 28×40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Orosz-Istvan-1941-1999-Vitorlas-Olaj-karton-keretben-28C39740-cm~II2233623
2233623
10285
378
Beschreibung: Orosz István (1941-1999): Vitorlás. Olaj, karton, keretben, 28×40 cm