Orbán jelzéssel: Park. Olaj, vászon, sérült (több helyen szakadt), 50x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Orban-jelzessel-Park-Olaj-vaszon-serult-tobb-helyen-szakadt-50x60-cm~II2195597
2195597
10284
378
Beschreibung: Orbán jelzéssel: Park. Olaj, vászon, sérült (több helyen szakadt), 50x60 cm
: kozár_edit