Csavlek András (1942-): Nagyvázsony. Színes linómetszet, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csavlek-Andras-1942-Nagyvazsony-Szines-linometszet-papir-jelzett-uvegezett-keretben-L~II2211809
2211809
10039
378
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Csavlek András (1942-): Nagyvázsony. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben. Lap teteje kissé foltos, 24,5×41 cm
: scanner