Bod László (1920-2001): Tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcs... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bod-Laszlo-1920-2001-Tanya-Olaj-farost-jelzett-hatoldalon-Kepcsarnok-Vallalat-hianyos-c~II2169555
2169555
10041
378
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Bod László (1920-2001): Tanya. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm
: kozár_edit