16591.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.