15106.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
[Mikkelsen Ejnar]: A sarkvidék remetéje. Mikkelsen kapitány kalandjai. FordÃtotta: Balla Ignác. Bp.,1916, Singer és Wolfner. Második kiadás. Nagyrészt egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy-két szÃnes egészoldalas fotóval illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben.