A "Somogyvármegye" repertóriuma. 1945-1948. Összeáll. és szerk.: Dr. Sipos Csaba. Somogyi bibliográfiák. 11. Kaposvár, 1984., Palmiro Togliatti Megyei Könyvtár. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott.