Dr. Krébecz Jenő: Gombaatlasz. Kétszáz közép-európai nagygomba. Bp., 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~2000109/Dr-Krebecz-Jeno-Gombaatlasz-Ketszaz-kozep-europai-nagygomba-Bp-1988-Pallas-Szines-kC3~II2215898
2215898
17229
377
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Dr. Krébecz Jenő: Gombaatlasz. Kétszáz közép-európai nagygomba. Bp., 1988, Pallas. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.Kissé kopott állapot, ex libris-szel.
: scanner