17228.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Trianon előtti és Csonka-Magyarország térképpel. Díszes, aranyozott, kopott vászonkötésben. Tulajdonosi bélyegzővel és névbejegyzéssel.