Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 196

Népi építészet a Kárpát-medence északkeleti térségében. (A Miskolcon 1989. május 15-16-én megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-Balassa M. Iván-Viga Gyula. Miskolc-Szentendre, 1989., Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum-Hermann Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
16603.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
16604.

Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014),Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói zsugorfóliában.
16605.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1911 The Studio. An Illustrated Magazine of Fine and Applied Art. Vol. 51. London, 1911., The Studio, 10+344 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal, képtáblákkal illusztrált. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró táblával.
16606.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1889, Hornyánszky, 251+2 p.+16 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Közte neves művészek munkáival. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy sérült táblával.
16607.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Láncz Sándor: Gerzson Pál. Bp., 1996., Arthis Alapítvány-Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.  Gerzson Pál (1931-2008) festő által dedikált példány!
16608.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés. Aknay János (1949- ) festő által dedikált példány!
16609.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Egri Mária: Szabó Zoltán. Angyalföld. Bp.-Sopron,2003,Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.  Szabó Zoltán (1929-2014) festő által dedikált példány!
16610.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Sík Sándor: Esztétika. I.-III. kötet. Bp., (1942), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
16611.

Rufpreis:
1 000 HUF
Farkas Zoltán: Csók István. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16612.

Rufpreis:
1 200 HUF
16613.

Rufpreis:
800 HUF
Goda Gertrud: Varga Miklós szobrászművész. Officna Musei 17. Miskolc, 2007., Hermann Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16614.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF