Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 196

Aggházy Mária: Régi magyarországi faszobrok. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Schiller Alfréd fényképeivel illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, karton védőtokban. Szép állapotban. Volt könyvtári példány.
16651.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Magyar Iparművészet XXXV. évfolyam. A magyar fametszet mesterei címmel tematikus szám. Szerk.: Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., 1932, az O. M. Iparművészeti Társulat kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
16652.

Rufpreis:
2 000 HUF
20
Vegyes művészeti tétel, katalógusok, prospektusok, ..stb., kb. 10 db. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
16653.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tanulmányok a kézműipar történetéből. Szerk.: Csiffáry Gergely, Dóka Klára. Veszprém, 1999, Veszprémi Akadémiai Bizottság. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16654.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bognár Botond: Mai japán építészet. Bp., 1979, Műszaki. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal és ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé papír védőborítóval, jó állapotban.
16655.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bényei József: Holló László életműve. Gyűjtötte, vál., szerk., a bibliográfiát és a bevezetőt készítette: Bényei József. Debrecen, 1993., Ethnica. Kiadói papírkötés.
16656.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16657.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyarországi művészet története. I. A magyarországi művészet a honfoglalástól a XIX. századig. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16658.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1965, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban. Megjelent 2200 példányban.
16659.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1969, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, ex libris-szel. Megjelent 2500 példányban.
16660.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16661.

Rufpreis:
2 400 HUF
16662.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF