16607.
377. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 800 HUF
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1889, Hornyánszky, 251+2 p.+16 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Közte neves művészek munkáival. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy sérült táblával.