Titi Livii Ab urbe condita liber XXI. et XXII. Bev. Bartal Antal - Malmosi Károly, jav. Paulovics István. Bp., 1918, Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.