1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Kreyßig, Fr.: Vorlesungen über Goethe's Faust. Berlin, 1866, Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, a kötése részben elválik.