Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 31

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.  A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs Titi János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
15650.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
15651.

Rufpreis:
3 000 HUF
2019 Fradi évkönyv. 2019 FTC Erkölcs, erő, egyetértés. Bontatlan állapotban
15652.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Czégány Pál szerk: Császár 75 - Képek és elfeledett történetek. Bp., 2016 FTC. bontatlan állapotban
15653.

Rufpreis:
1 000 HUF
11
Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.
15654.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15655.

Rufpreis:
1 000 HUF
15656.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
15657.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bocsák Miklós: Vasas-kaland avagy Rácz Gábor feláldozása. Bp., 2004., Magánkiadás. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző ajándékozási soraival.
15658.

Rufpreis:
1 000 HUF
Török Ferenc: Kokó, a király. Bp., 1999., Nyik-ki Bt. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kivágott címlappal.
15659.

Rufpreis:
800 HUF
15660.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Barcelona. A XXV. nyári olimpiai játékok könyve. Vitray Tamás olimpiai naplójával. Bp., 1992, Trio Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15661.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF